Кип'ятильник КНЕ-100
Призначений для кип'ятіння, підтримки в гарячому стані та порційного роздання води для напоїв у підприємствах живлення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Мінімальна робоча температура | 30 град. |
| Максимальна робоча температура | 100 град. |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 10 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Діаметр | 245 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Об'єм ємності, л | 10 |
| Матеріал виготовлення | Нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


