
Тестомес зі знімною дежою SM20VET2V Alimachine
Ціну уточнюйте
- Під замовлення
Відправка з 08 червня 2026+380 (66) 803-98-98
офис с 10.00 до 19.00- +380 (98) 837-34-50офис с 10.00 до 19.00
- +380 (96) 933-38-88офис с 10.00 до 19.00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Італійська компанія «3F Alimacchine» спеціалізується на виробництві тестомесильних машин для підприємств середньої та малої потужності. Висока якість виготовлення, простота в роботі й експлуатації, надійність — ось чинники, які дали змогу завоювати компанії чималу частину ринку.
Максимальний об'єм завантажуваної сировини в тестомеильну машину становить 30-40% від об'єму дежі.
Дежа та робочі елементи виготовлені з неіржавкої сталі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Номінальна споживана потужність | 0.75 Вт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Виробник | Alimacchine |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 660 мм |
| Ширина | 730 мм |
| Довжина | 385 мм |
| Опис ємностей і насадок | |
| Тип насадки обладнання | Гак |
| Опис місткостей і насадок | |
| об'єм діжі | 22 л |
| місткість тесту | 17 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | підйомний гак, знімна дежа |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

