
Тестомес на 22 л Pizza Group IFM22
Ціну уточнюйте
- Під замовлення
Відправка з 08 червня 2026- +380 (98) 837-34-50офис с 10.00 до 19.00
- +380 (96) 933-38-88офис с 10.00 до 19.00
Тестомес спіральний на 22 літри Pizza Group IFM22
Великий спіральний тістоміс від італійського виробника Pizza Group використовується в кондитерських і пекарнях для полегшення роботи кулінарів. Використання цього кухонного пристрою сприяє автоматизації найскладнішого та трудомісткого етапу в процесі приготування хлібобулочних виробів. За допомогою цієї потужної машини можна замісити до 17 кг тіста за один сеанс. Робота пекаря в цьому разі передбачає правильну закладку інгредієнтів у дежу тестомільної машини відповідно до тієї чи іншої рецептури. Все інше обладнання зробить само.
Тестомес спіральний має такі переваги:
-
вирізняється великою потужністю і продуктивністю;
-
виготовлений зі стійких до зносу та корозії матеріалів;
-
може застосовуватися для виготовлення різних типів тіста.
Тестомесильна машина IFM22 створена з урахуванням правил безпеки та міжнародних стандартів. Чаша комбайна обладнана спеціальною захисною решіткою, що запобігає травматизмам працівників цеху. Крізь отвори в такій решітці можна закидати інгредієнти в дежу безпосередньо в момент замішування тіста, але неможливо просунути руку, а отже, не можна поранитися.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Номінальна споживана потужність | 900 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип тістомісу | S-подібний |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип міксера | Планетарний |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Механічне |
| Виробник | Pizza Group |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Сфера використання | Харчова промисловість, HoReCa, Fast-food |
| Матеріал | Емальована сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 630 мм |
| Ширина | 690 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Опис ємностей і насадок | |
| Кількість ємностей | 1 шт. |
| Тип насадки обладнання | Гак |
| Голова тестомеса | Стаціонарна |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| тип конструкції | незнімна дежа, підйомний гак |
| об'єм діжі | 22 л |
| продуктивність | 70 кг/годину |
| місткість тесту | 18 кг |
| комплектація | колеса |
| діаметр діжі | 360 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте
- Спосіб упаковки: картонна коробка з тістомесом встановлена на дерев'яному піддоні



