
Плита на 4 конфорки на підставці ПЕ-4 Н
22 800 ₴
- Под заказ
- Код: 84129
Отправка с 15 июня 2026- +380 (98) 837-34-50офис с 10.00 до 19.00
- +380 (96) 933-38-88офис с 10.00 до 19.00
Плиту на 4 конфорки напольну виконано з наступних матеріалів:
- верхня панель з нержавіючої сталі;
- лицева сторона з нержавіючої сталі;
- бокові панелі з нержавіючої сталі;
- задня панель з нержавіючої сталі.
Технічні характеристики:
- електрична потужність 12.0 кВт;
- напруга 380 В;
- розмір конфорки 415х297 мм;
- потужність конфорки 3,0 кВт;
- 3-х позиційний перемикач потужності;
- час виходу на робочий режим 30 хвилин.
Конструктивні особливості:
- конфорки створюють зручну цільну поверхню, що полегшує переміщення наплитного посуду;
- 3-х стороння лазерна перфорація в корпусі забезпечує ефективний тепловідвід від клемної колодки;
- перемикачі потужності утоплено вглубину корпусу для зручної експлуатації плити;
- каркас плити виконано з труби квадратного перерізу 30х30 мм;
- в комплекті піддон для збору рідиніи, що пролилася.
Опис: Плита 4-х конфорка на підставці ПЕ- 4
Продуктивну плиту 4-х конфорку на підставці ПЕ- 4 з прямокутною формою робочої поверхні рекомендуємо купити для професійної кухні ресторану, кафе, їдальні, готельного комплексу. Теплове устаткування зручно встановлене на спеціальну підставку. Корпус плити виготовлений з нержавіючої сталі. Для приготування різних блюд у великих кількостях в закладах громадського харчування з постійним потоком клієнтів доцільно замовити і купити декілька 4-х конфорних плит на підставці для монтажу в технологічну лінію або у вигляді острівного пункту теплового приготування їжі. Завдяки великому розміру чавунних конфорок, зручно обробляти продукти в невеликому і габаритному посуді. Ця модель професійної плити виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі. Вона має зручну суцільну поверхню конфорок, кожна з яких має потужність 3 кВт. На корпусі є трибічна лазерна перфорація, яка відводить тепло від клемной колодки. Управління плитою здійснюється за допомогою трипозиційних перемикачів, втоплених в корпус для зручності експлуатації. У комплект до плити входить спеціальний піддон для збору пролитої рідини. Зверніть увагу, що плита розрахована на напругу в 380 В і потребує попереднього прогрівання. Від моменту включення до повної готовності до роботи повинно пройти не менше 30 хвилин.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Номинальная потребляемая мощность | 6 кВт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food |
| Источник питания | Электричество |
| Расположение | Настольное |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Цвет корпуса | Нержавеющая сталь |
| Номинальное напряжение | 380 В |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 600 мм |
| Длина | 760 мм |
| Высота | 330 мм |
| Описание рабочей поверхности и зон нагрева | |
| Общее количество конфорок | 2 |
| Форма рабочей поверхности | Прямоугольная |
| Тип рабочей поверхности | Раздельная |
| Количество зон нагрева | 2 |
| Материал рабочей поверхности | Чугун |
- Цена: 22 800 ₴


