
Унитазы антивандальные из нержавеющей стали 360/550/400
24 500 ₴
- В наличии
- Код: 951836
- +380 (98) 837-34-50офис с 10.00 до 19.00
- +380 (96) 933-38-88офис с 10.00 до 19.00
Унітаз для інвалідів з нержавіючої сталі
Одним з важливих аспектів турботи про людей з обмеженими можливостями є забезпечення їм зручності та безпеки в туалетних кімнатах. Специфіка комплектації вузлів цього виду туалетів полягає в тому, що крім естетики потрібно особливий акцент приділити ергономіці. Застосовується до наших виробів, мова йде про висоту відвідування, функціональних поручнях поруч, кришці з автоматичною подачею гігієнічного покриття. На зображенні товару представлена повна комплектація для наочності. У нашому асортименті є тільки сам унітаз антивандальний, але його можна адаптувати під створення кофмортного вузла і врахувати всі зазначені вище пункти. Встановлення спеціальних унітазів для інвалідів є проявом турботи і поваги до цієї категорії людей, що важливо для дотримання принципів інклюзивності.




Если у Вас остались вопросы, звоните, пишите, мы будем рады Вашим заказам и обращениям. Дополнительное описание унитаза смотрите на странице товара на сайте.
На видео Вы можете посмотреть унитаз в работе.
ВНИМАНИЕ!!! НА САЙТЕ УКАЗАНА СТОИМОСТЬ ИЗДЕЛИЯ БЕЗ КРЫШКИ!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DSTO |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Длина | 362 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Высота | 420 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация | не предусмотрена |
| Форма чаши | Овальная |
| Тип сантехнического изделия | Унитаз |
| Конструкция чаши | Воронкообразная |
| Способ установки | Подвесной или напольный |
| Материал изготовления | нержавеющая сталь AISI 304 |
- Цена: 24 500 ₴

