
Плита на 3 конфорки з духовкою ПЕ-3Ш Н
25 000 ₴
- Под заказ
- Код: 80041
Отправка с 21 мая 2026+380 (66) 803-98-98
офис с 10.00 до 19.00- +380 (98) 837-34-50офис с 10.00 до 19.00
- +380 (96) 933-38-88офис с 10.00 до 19.00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
нутрішні розміри жарочної шафи, мм 540х360х300
Габаритні розміри (ДхГхВ), мм 1000х600х850
Матеріал деко Чорний метал
Матеріал духової шафи Чорний метал
Кількість конфорок, шт 3
Конфорки Чавунні, спіральні
Матеріал корпусу Нержавіюча сталь
Потужність, кВт. 11,5 +5-10%
Нагрівач ТЕН 100 А 13/0,63 С220 УХЛ4 ГОСТ 13268
Напруга, В 380
Робоча температура, ° C 400
Розмір конфорки, мм 471х295 мм
Плита на 3 конфорки з духовкою ПЕ-3Ш Н
Професійна кухня передбачає швидке та якісне приготування їжі. Відмінну допомогу можна отримати, якщо купити плиту на 3 конфорки з духовкою ПЕ-3Ш Н.
До відмінних рис такого теплового обладнання належать:
- Зручність використання. Зручне розташування та плоска поверхня конфорок дозволяє легко переміщати каструлі та сковорідки. Духовка комплектується двома деками, що дозволяє одночасно готувати досить велику кількість їжі, має піддон для збирання рідини. Плита та духова шафа мають 3 положення перемикача потужності.
- Зносостійкість та довговічність. Оскільки ця модель плити, включаючи обрамлення її конфорок, виконана з нержавіючої сталі, а всі її комплектуючі зійшли з конвеєрів європейських виробників (так, її пакетні перемикачі розроблені в Італії, конфорки в Німеччині), то вона прослужить вам не одне десятиліття.
- Багатофункціональність. Крім того, що конструкція даного промислового теплового обладнання передбачає наявність сучасної варильної поверхні, оснащеної трьома конфорками з великою нагрівальною площею для розміщення на них габаритного посуду (каструль, сковорідок і сотейників), в ній також присутня містка шафа для смаження. Це дозволяє одночасно в ньому готувати величезну кількість смачних та корисних кулінарних шедеврів: від перших страв та гарнірів до запеченого м'яса, риби та овочів.
Щоб оцінити всі переваги цієї плити з духовкою на 3 конфорки, достатньо купити її в DSTO.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Номинальная потребляемая мощность | 6 кВт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Сфера использования | Fast-food |
| Источник питания | Электричество |
| Расположение | Напольное |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Цвет корпуса | Нержавеющая сталь |
| Номинальное напряжение | 380 В |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 600 мм |
| Длина | 760 мм |
| Высота | 850 мм |
| Описание рабочей поверхности и зон нагрева | |
| Общее количество конфорок | 2 |
| Форма рабочей поверхности | Прямоугольная |
| Тип рабочей поверхности | Раздельная |
| Количество зон нагрева | 2 |
| Материал рабочей поверхности | Чугун |
Информация для заказа
- Цена: 25 000 ₴



