
Мінібар зі скляними дверима Tefcold ТМ 42G
Ціну уточнюйте
- Під замовлення
Відправка з 25 травня 2026- +380 (98) 837-34-50офис с 10.00 до 19.00
- +380 (96) 933-38-88офис с 10.00 до 19.00
Мінібар зі скляною дверима Tefcold ТМ 42G
Мінібар можна з упевненістю віднести до холодильного обладнання. Так як він здатний повноцінно виконувати всі основні функції холодильника. Спеціальний охолоджуючий елемент підтримує всередині камери постійну низьку температуру, завдяки чому мінібари використовуються для тривалого і короткочасного зберігання різних харчових продуктів і напоїв.
Мінібар Tefcold ТМ 42G обладнаний скляними дверима, крізь яку можна без зусиль розгледіти весь його вміст. Спеціально передбачена внутрішня підсвітка максимально вигідно висвітлює товари всередині холодильника, привертаючи увагу споживачів і індукує в них бажання щось придбати. За рахунок цієї властивості мінібари даної моделі активно використовуються в таких сферах як:
-
ресторанно-готельний бізнес;
-
торгівля;
-
громадське харчування;
-
торгово-розважальні послуги.
До найбільш цінних характеристиками мінібару можна віднести хорошу місткість, надійність, практичність, багатофункціональність, декоративність, стійкість до поломок і утворення льоду.
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Кількість дверей обладнання | 1 шт. |
| Кількість полиць | 2 шт. |
| Матеріал дверей | Скло |
| Основні | |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Колір корпусу | Чорний |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Максимальна робоча температура | 12 град. |
| Призначення | Для напоїв |
| Країна виробник | Данія |
| Тип управління | Механічне |
| Виробник | Tefcold |
| Вид обладнання | Холодильний мінібар |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 560 мм |
| Ширина | 402 мм |
| Вага | 18.5 кг |
| Довжина | 452 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 40 л |
- Ціна: Ціну уточнюйте

